Najnovšie technológie
vo svete bezpečia

Naši odborníci v oblasti bezpečnosti pracujú úzko s každým zákazníkom, aby pochopili ich individuálne potreby a poskytli im najlepšie možné riešenie. Sme hrdí na našu schopnosť prispôsobiť naše produkty a služby tak, aby spĺňali všetky špecifické požiadavky a preferencie.

Kamerové systémy

Tieto systémy sa používajú v rôznych prostrediach, vrátane domácností, komerčných budov, verejných priestorov a priemyselných areálov.

Prečo zabezpečiť objekt kamerovým systémom ?

Systémy pomáhajú používateľom získať široký prehľad v oblasti a priblížiť sa pre ďalšie detaily v prípade bezpečnostných udalostí pomocou jedného systému. Umožňujú používateľom zobraziť si akýkoľvek uhol, akýkoľvek detail kedykoľvek.

Pohľad z každého uhla

Kamery  pokrývajú rozsiahle oblastia bleskovo zisťujú udalosti.

Posúvanie a naklápanie – doľava a doprava, hore a dole až o 360°

Automatické sledovanie – na autonómne sledovanie prednastavených typov objektov

Panoramatické pohľady – pomocou spájania obrázkov PTZ TandemVu

Majte na očiach každý detail

Kamery  zaručujú zachytenie každého jednotlivého detailu.

Pohľady zblízka – Priblížením z väčších vzdialeností

Analytika AI – na presné extrahovanie funkcií objektu

Inteligentné prepojenie – medzi rôznymi šošovkami PTZ TandemVu na sledovanie objektov a detailov

K dispozícii kedykoľvek

Kamery  zostávajú ostražité a sľubujú skvelý výkon 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Zobrazovanie pri slabom osvetlení – Pre živé zobrazenia s bohatými farbami aj pri slabom osvetlení

Odolnosť voči poveternostným vplyvom – na prevádzku v akomkoľvek počasí alebo prostredí

Živá stráž – Odrazenie narušiteľov zvukom a svetlom, 24 hodín denne

Elektrická požiarna signalizácia je technologický systém navrhnutý na detekciu požiaru a okamžité oznámenie o ňom. Tento systém zahŕňa rôzne senzory a detektory, ktoré sledujú prítomnosť dymu, tepla alebo iných príznakov požiaru. 

Ak sa takýto príznak objaví, systém okamžite generuje varovný signál, ktorý môže obsahovať vizuálne alebo zvukové alarmy, ako aj oznámenie do miestnych hasičských jednotiek alebo monitorovacích centier. Elektrická požiarna signalizácia zohráva kľúčovú úlohu pri rýchlom záchranom životov a ochrane majetku. 

Hlasová signalizácia požiaru, na druhej strane, je systém, ktorý používa hlasové komunikácie na informovanie ľudí v budove o prítomnosti požiaru a na usmerňovanie ich k bezpečným východovým cestám. 

Okrem zvukových alarmov môže obsahovať aj hlasové správy, ktoré poskytujú pokyny a informácie týkajúce sa evakuácie. Tento druh signalizácie je mimoriadne dôležitý pre zabezpečenie, že ľudia v budove vedia, ako správne reagovať v prípade požiaru, a môže tak zvýšiť bezpečnosť všetkých prítomných osôb.

Prístupový systém a dochádzkový systém

Prístupový systém je technologický nástroj navrhnutý na kontrolu a správu prístupu do obmedzených oblastí alebo budov. Tento systém umožňuje autorizovaným osobám vstup a zabraňuje neoprávnenému vstupu.

Neželaným osobám je vstup zakázaný

Hlavnými komponentmi prístupového systému sú čítače, identifikačné karty alebo kľúče a centrálny riadiaci systém. Užívatelia majú identifikačné karty alebo kľúče, ktoré slúžia na overenie ich totožnosti. 

Keď sa identifikačná karta alebo kľúč priloží k čítaču, systém overí ich platnosť a autorizuje prístup, ak je to oprávnené. Týmto spôsobom prístupový systém zabezpečuje, že len oprávnené osoby majú prístup k obmedzeným oblastiam, čím sa zvyšuje celková bezpečnosť a kontrola prostredia.

Prístupové systémy sú dôležité pre rôzne sektory, vrátane komerčných budov, inštitúcií, rezidenčných komplexov a dokonca aj priemyselných areálov. Ich využitie zvyšuje bezpečnosť a efektivitu správy prístupu do budov a oblastí, čo je dôležité pre ochranu ľudí a hodnôt.

Odoslané
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Email
zasys@zasys.sk
Ľubica Brecsková Peter Brecska